Алергія на мед: міфи, факти і рекомендації

heading_title

1. Результати досліджень харчової алергії на мед

Кров містить імуноглобуліни, ці речовини забезпечують імунний захист організму. Імуноглобулін E (IgE) утворюється локально, а саме в підслизовому шарі тканин. У шкірі, дихальних шляхах, шлунково-кишковому тракті, мигдалинах, аденоїдах, тобто тих органах і тканинах, які контактують із зовнішнім середовищем. Коли в організм потрапляє речовина-алерген, відбувається взаємодія подразника й специфічного антигену IgE, виробленого на цей конкретний алерген. Супутні процеси – викид гістаміну та інших речовин. В результаті розвивається алергічна реакція та проявляється у вигляді астми, риніту, рінокон'юнктівіту, кропив'янки. Мед – багатокомпонентний продукт, й алергічну реакцію може спровокувати непереносимість будь-яка з його складових. Цей природний продукт часто називають причиною алергії, проте точна кількість пацієнтів невідома. В одному з досліджень зазначено, що відсоток схильних до такої алергії складає всього <0,001% 1. ✔︎ Щоб визначити поширеність харчової алергії серед школярів, у Тулузі (Франція) було проведено перехресне описове обстеження на основі анкетування2. Опитали 2716 дітей, 192 з них повідомили про харчової алергії та тільки 1 дитина вважала, що у неї алергія на мед. Тобто відсоток алергії на мед склав 0,037%. ✔︎ У Туреччині обстежили 4331 студента3 й в жодного не було виявлено алергії на мед. ✔︎ Описаний випадок професійної астми, викликаної медом4. Жінка протягом 8 років працює в сфері контролю якості в компанії, яка виробляє пластівці для сніданку. Під час процесу виробництва на зернові розпилюють суміш ванілі та меду. Хмара суміші знаходиться в повітрі, осідає на робочому одязі та відкритих місцях шкіри. Протягом години після розпилення суміші у пацієнтки розвивався кашель, хрипи і задишка, та з'являлася висип. Тестування на 24 поширених видів алергенів було негативним, але позитивним на мед. У ряді інших досліджень виявили, що основні джерела аллергенів 5 – пилок, бджолина отрута, частки комах або продукти їх життєдіяльності. Розрахунки показують, що в 10 г меду міститься від 20 до 10 000 пилкових зерен, які зберігають свої алергенні властивості протягом процесу створення меда6. Алергени, виявлені в пилку, залежать від ботанічного походження продукту. Найчастіше викликає реакцію пилок складноцвітих рослин7-9.

Related Post
З якого віку давати мед дитині

З якого віку давати мед дитині

Натуральний мед можна вводити в раціон дітей старше 1 року. Немовлятам до 12 місяців не слід давати мед, щоб уникнути можливої загрози для здоров'я.
Корисні звички для краси та здоров`я

Корисні звички для краси та здоров`я

Шлях до довголіття та збереження краси починається з грамотного харчування – оздоровлення дієти та набуття корисних звичок.