Корисні звички для краси та здоров`я

heading_title

1. Починайте ранок здорово

Шлунково-кишковий тракт – свого роду електростанція людського організму. Від того, наскільки якісно й безперебійно вона працює, залежить наше здоров'я та якість життя. Таке розуміння ШКТ характерно і для сучасної, і для традиційної медицини. Наприклад, в тибетській традиції травну систему порівнюють з багаттям, що підтримує життя. Те, як пройде ваш день, багато в чому залежить від «дров», які ви підкинули у згасле за ніч багаття.
Багато людей виберуть каву, ще й з цукром. Але чи схоже це на нову або корисну звичку? Навряд чи, хоча задум не такий і поганий. Тільки каву ми замінимо чистою досить теплою водою, а цукор – медом. Щоб користь від бджолиної праці не була марною, не розмішуйте мед у воді, а з'їжте пару ложечок у прикуску. Вироблення першої правильної енергій почалося й це здорово!

Related Post
З якого віку давати мед дитині

З якого віку давати мед дитині

Натуральний мед можна вводити в раціон дітей старше 1 року. Немовлятам до 12 місяців не слід давати мед, щоб уникнути можливої загрози для здоров'я.
Алергія на мед: міфи, факти і рекомендації

Алергія на мед: міфи, факти і рекомендації

Цей природний продукт часто називають причиною алергії, проте точна кількість пацієнтів невідома. Перевірити наявність алергії можна за допомогою декількох способів.