+38 044 228 83 41
Хочу меду! Скільки можна з'їсти

Хочу меду! Скільки можна з'їсти

Дослідник Стефан Богданов вивчав мед і продукти бджільництва в Swiss Bee Research Center більше 26 років. У роботі «Мед як поживний й функціональний продукт»* дає рекомендації по добовій нормі меду.

Мед на 80% складається з вуглеводів, енергетична цінність 100 г продукту – 314 ккал. Якщо вживаєте як солодощі або підсолоджуєте страви, допустима добова норма – 40-50 г. Однак, враховуйте, що це не єдині вуглеводи, які вживаєте продовж дня. Тому краще обмежити кількість меду до 20 г на день. Така норма покриє 3% необхідної добової енергії.

Щоб поліпшити самопочуття й відновити сили, вживайте 50-80 г на день або розрахуйте добову норму з розрахунку 0,8-1,2 г меду на 1 кг маси тіла. Споживання меду в таких кількостях обмежте за часом. Позитивний оздоровчий ефект настає після 2-3 тижнів щоденного вживання. Апітерапевти радять приймати щодня впродовж 1,5-2 місяців.


*Stefan Bogdanov. Honey as Nutrient and Functional Food: A Review

Поділитися з друзями

Акацієвий мед

Вирізняється ніжним смаком і ледь помітним квітковим ароматом. Характерна перевага – тривалий час зберігається в природному рідкому стані. Завдяки високому вмісту фруктози процес кристалізації починається не раніше, ніж через рік після відкачування. При сприятливих умовах зберігання може ...

детальніше

Як зменшити ризик застуди

Застуда – це одне з найпоширеніших інфекційних захворювань вірусного походження. Статистичні дані говорять про те, що в середньому дорослі хворіють 2-4 рази на рік, а діти – 6-8 разів. Частіше занедужають у вологу й холодну погоду, тож в осінньо-зимовий період треба бути пильними, щоб зм...

детальніше

Дякуємо за замовлення!

Продовжити покупки

Зворотній зв'язок

Найближчим часом з вами зв'яжеться наш менеджер та уточнить деталі

Товар доданий у корзину! Дякуємо!

Продовжити покупки

Ваше замовлення прийнято! Дякуємо!

Продовжити покупки